NVC COACHING

Porozumienie bez Przemocy
Warsztaty Rozwojowe
Coaching • Mediacje

Zobacz ofertę
Coaching

Coaching

Coaching to towarzyszenie jednostkom, zespołom i organizacjom w rozwoju potencjału i wewnętrznych zasobów by dzięki temu efektywniej osiągać cele i realizować zamierzone działania.

Warsztaty

Warsztaty NVC

Jako trener i facylitator stawiam na profesjonalizm, wysokiej jakości zawartość merytoryczną oraz praktyczne zastawanie wiedzy i narzędzi.
 

Szkolenia szyte na miarę

Szkolenia na miarę

W pracy z liderami i menadżerami wykorzystuję swoje wieloletnie doświadczenia w zarządzaniu dużymi zespołami w sektorze bankowym. 


Mediacje

Mediacje NVC

Mediacja to nie udowadnianie własnych racji a szukanie rozwiązań, które zaspokoiłoby potrzeby wszystkich zaangażowanych osób. 


Wydarzenia

 • Tylko chwila. Neurokurs szczęścia

  Ciesz się życiem Dążenie do Dobrostanu emocjonalno-mentalnego to świadome praktyki, które sprawiają, że możemy prawdziwie cieszyć się życiem, rozwijać się i realizować swoje cele. Zatroszczmy się o minuty, a miesiące i lata zatroszczą się o siebie Dzięki praktycznym ćwiczeniom możemy budować "szczęśliwe" obwody w mózgu.Zaproponowane przez nas praktyki będą wsparciem…

 • Resonant Healing Work

  through Nonviolent Communication, Neurobiology and Systemic work - Sarah Peyton in Warsaw 3rd – 10th September 2020 Do you love Sarah Peyton’s deep healing work? Would you love to embody and spread this work – in your family, your professional work and within yourself? Or are you eager to get…

 • Kieszonkowy Kurs Oswajania Stresu

  Kurs on-line: "KIESZONKOWY KURS OSWAJANIA STRESU, CZYLI 8 KROKÓW DO DOBREGO-STANU" Kurs powstał z fascynacji najnowszymi badaniami z zakresu neurobiologii, Porozumieniem bez Przemocy i uważnością. To kurs dla osób, którym zależy, aby: zwiększyć swój Dobro-stan, zmniejszyć napięcie,  zredukować stres w swoim życiu. Wiemy, że w codziennym zawirowaniu, pośpiechu, gonitwie zadań…

„Najlepszy sposób przepowiedzenia własnej przyszłości to jej wykreowanie". (H.I.Mencken)

Ten słowa przemówiły dzisiaj mocno do mojego wnętrza. Poczułam siłę i chęć urzeczywistniania własnych marzeń.
Czyż to nie piękne tworzyć dzień po dniu swoje życie, szczęście czy spełnienie? Na wiele rzeczy możemy wpływać,  działać, jednak na niektóre nie.
Nie zmienimy całego otaczającego nas świata a możemy zmienić nasze jego przyjmowanie, postrzeganie czy reagowanie. Gdy rano sąsiad ochlapie nas kałużą możemy np. zdenerwować się i w myślach odpowiednio nazwać „tego złośliwego sobinka”. Możemy też uśmiechnąć się do siebie i z dziecięcą energią przeskoczyć przez kałuże myśląc „dzisiaj jestem cała w cętki”.
A gdyby pozytywne nastawienie połączyć z energią działania i kreowania przyszłości…? Czyż wtedy nie staniemy się wszechmocne? Czyż nie cała sprawczość naszego życia nie będzie w naszym zasięgu?
Warto próbować, krok po kroczku, dzień po dniu iść w wyznaczoną sobie stronę, realizować marzenia.

 

Referencje

Nasi partnerzy

Kontakt

 • Phone: +48 782 888 400

 • Email: Joanna.Berendt@NVCcoaching.pl

 • Skype: joanna.berendt

Początek strony