NVC COACHING

Porozumienie bez Przemocy
Warsztaty Rozwojowe
Coaching • Mediacje

Zobacz ofertę
Coaching

Coaching

Coaching to towarzyszenie jednostkom, zespołom i organizacjom w rozwoju potencjału i wewnętrznych zasobów by dzięki temu efektywniej osiągać cele i realizować zamierzone działania.

Warsztaty

Warsztaty NVC

Jako trener i facylitator stawiam na profesjonalizm, wysokiej jakości zawartość merytoryczną oraz praktyczne zastawanie wiedzy i narzędzi.
 

Szkolenia szyte na miarę

Szkolenia na miarę

W pracy z liderami i menadżerami wykorzystuję swoje wieloletnie doświadczenia w zarządzaniu dużymi zespołami w sektorze bankowym. 


Mediacje

Mediacje NVC

Mediacja to nie udowadnianie własnych racji a szukanie rozwiązań, które zaspokoiłoby potrzeby wszystkich zaangażowanych osób. 


Wydarzenia

 • Tylko chwila. Neurokurs szczęścia

  Ciesz się życiem Dążenie do Dobrostanu emocjonalno-mentalnego to świadome praktyki, które sprawiają, że możemy prawdziwie cieszyć się życiem, rozwijać się i realizować swoje cele. Zatroszczmy się o minuty, a miesiące i lata zatroszczą się o siebie Dzięki praktycznym ćwiczeniom możemy budować "szczęśliwe" obwody w mózgu.Zaproponowane przez nas praktyki będą wsparciem…

 • Resonant Healing Work

  through Nonviolent Communication, Neurobiology and Systemic work - Sarah Peyton in Warsaw 3rd – 10th September 2020 Do you love Sarah Peyton’s deep healing work? Would you love to embody and spread this work – in your family, your professional work and within yourself? Or are you eager to get…

 • Kieszonkowy Kurs Oswajania Stresu

  Kurs on-line: "KIESZONKOWY KURS OSWAJANIA STRESU, CZYLI 8 KROKÓW DO DOBREGO-STANU" Kurs powstał z fascynacji najnowszymi badaniami z zakresu neurobiologii, Porozumieniem bez Przemocy i uważnością. To kurs dla osób, którym zależy, aby: zwiększyć swój Dobro-stan, zmniejszyć napięcie,  zredukować stres w swoim życiu. Wiemy, że w codziennym zawirowaniu, pośpiechu, gonitwie zadań…

„Całe nasze życie to działanie i pasja. Unikając zaangażowania w działania i pasje naszych czasów, ryzykujemy, że w ogóle nie zaznamy życia.” (Herodot) Podczas warsztatów i sesji coachingowych spotykamy wiele niezwykłych Kobiet, które tak jak my chcą żyć z pasją i czerpać satysfakcję z życia. Za to dziękujemy dawnym, obecnym i przyszłym klientom. Praca z Wami Drogie Panie to przywilej i zaszczyt. Kobiecy Coach to kobiety, które chcą przeżyć swoje życie kompletne – świadomie, w zgodzie ze sobą, z uważnością na otaczający świat i szacunkiem do innych istnień. Zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym cenimy odpowiedzialność i spontaniczność, zaangażowanie i akceptację, pasję i rozwój, profesjonalizm i zabawę. Każdy dzień to dla nas dar i okazja do nauki. Dzisiaj śpieszymy donieść, iż Joanna Berendt uzyskała akredytację International Coach Federation na poziomie ACC. Pewien cel został osiągnięty otwierając jednocześnie nowe możliwości i etapy rozwoju. Miło nam także poinformować, iż Kobiecy Coach ponownie obecny będzie na Mother-Power. Zapraszamy na konsultacje coachingowe oraz warsztat "Prawdziwe potrzeby matki – czyli z pustego i Salomon nie naleje” - a wszystko to w scenerii tropikalnej wyspy koło "Piotra i Pawła" na Targówku. Na pełną wiedzy, emocji i zabawy Absolutnie Ważną Sobotę dla Matek zapraszamy już 8 września 2012 r. w Warszawie w godzinach 12:00-18:00. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o Mother-Power.

Referencje

Nasi partnerzy

Kontakt

 • Phone: +48 782 888 400

 • Email: Joanna.Berendt@NVCcoaching.pl

 • Skype: joanna.berendt

Początek strony