NVC COACHING

Porozumienie bez Przemocy
Warsztaty Rozwojowe
Coaching • Mediacje

Zobacz ofertę
Coaching

Coaching

Coaching to towarzyszenie jednostkom, zespołom i organizacjom w rozwoju potencjału i wewnętrznych zasobów by dzięki temu efektywniej osiągać cele i realizować zamierzone działania.

Warsztaty

Warsztaty NVC

Jako trener i facylitator stawiam na profesjonalizm, wysokiej jakości zawartość merytoryczną oraz praktyczne zastawanie wiedzy i narzędzi.
 

Szkolenia szyte na miarę

Szkolenia na miarę

W pracy z liderami i menadżerami wykorzystuję swoje wieloletnie doświadczenia w zarządzaniu dużymi zespołami w sektorze bankowym. 


Mediacje

Mediacje NVC

Mediacja to nie udowadnianie własnych racji a szukanie rozwiązań, które zaspokoiłoby potrzeby wszystkich zaangażowanych osób. 


Wydarzenia

 • Tylko chwila. Neurokurs szczęścia

  Ciesz się życiem Dążenie do Dobrostanu emocjonalno-mentalnego to świadome praktyki, które sprawiają, że możemy prawdziwie cieszyć się życiem, rozwijać się i realizować swoje cele. Zatroszczmy się o minuty, a miesiące i lata zatroszczą się o siebie Dzięki praktycznym ćwiczeniom możemy budować "szczęśliwe" obwody w mózgu.Zaproponowane przez nas praktyki będą wsparciem…

 • Resonant Healing Work

  through Nonviolent Communication, Neurobiology and Systemic work - Sarah Peyton in Warsaw 3rd – 10th September 2020 Do you love Sarah Peyton’s deep healing work? Would you love to embody and spread this work – in your family, your professional work and within yourself? Or are you eager to get…

 • Kieszonkowy Kurs Oswajania Stresu

  Kurs on-line: "KIESZONKOWY KURS OSWAJANIA STRESU, CZYLI 8 KROKÓW DO DOBREGO-STANU" Kurs powstał z fascynacji najnowszymi badaniami z zakresu neurobiologii, Porozumieniem bez Przemocy i uważnością. To kurs dla osób, którym zależy, aby: zwiększyć swój Dobro-stan, zmniejszyć napięcie,  zredukować stres w swoim życiu. Wiemy, że w codziennym zawirowaniu, pośpiechu, gonitwie zadań…

Twoja kreatywność jest w Tobie… Twoja kreatywność… Zauważasz ją? Spotykasz ja w codziennym życiu? Korzystasz z niej tak jak chcesz? Jak mówi jedno z założeń coachingowych – masz w sobie wszystkie zasoby by osiągnąć to czego chcesz i potrzebujesz. Jak często działasz zgodnie z tą dewizą? Czy wiesz, że to Twoje myśli, przekonania i to w co wierzysz determinują to jak działasz? A jeśli już to wiesz, to ….. czy jesteś gotowa obudzić swoją kreatywność? Twoja kreatywność jest w Tobie! Ćwiczenie I Uśmiechnij się – jeśli nie masz ochoty to tak „na siłę” – i uśmiechając się powtórz 10 razy "dziękuję". „Uśmiechaj” się jeszcze przez 30 sekund. Całe ćwiczenie trwało 1 minutę, a większość osób po nim donosi iż, czują większą skłonność do uśmiechu. Polecamy ćwiczyć co rano J Czemu nie zaczynać dnia z dobrą energią? Ćwiczenie II Wypisz 10 rzeczy, które lubiłaś robić będąc dzieckiem. Wypisz o czym marzysz lub marzyłaś? Wypisz swoje pasje – co sprawia Ci radość, co Cię uszczęśliwia. Zastanów się - i oceń w skali od 1…10 -w jakim stopniu te rzeczy obecne są w Twoim życiu teraz? Jak chciałabyś, aby były obecne? W jakim stopniu, w jaki sposób? Zaplanuj JEDNĄ małą acz KONKRETNĄ rzecz, którą możesz zrobić, aby w nadchodzącym tygodniu mieć więcej radości i więcej tego co lubisz.

Referencje

Nasi partnerzy

Kontakt

 • Phone: +48 782 888 400

 • Email: Joanna.Berendt@NVCcoaching.pl

 • Skype: joanna.berendt

Początek strony