Ciesz się życiem

Dążenie do Dobrostanu emocjonalno-mentalnego to świadome praktyki, które sprawiają, że możemy prawdziwie cieszyć się życiem, rozwijać się i realizować swoje cele. Zatroszczmy się o minuty, a miesiące i lata zatroszczą się o siebie

Dzięki praktycznym ćwiczeniom możemy budować "szczęśliwe" obwody w mózgu.
Zaproponowane przez nas praktyki będą wsparciem w budowaniu dobrostanu, niezależnie od okoliczności, po to by czerpać radość z życia. Każda chwila jest niepowtarzalna i wnosi unikalną wartość.

W trakcie kursu poznamy 14 skutecznych ćwiczeń (materiały będą dostępne w formie audio i PDF).

Po jego zakończeniu będziemy dysponować wachlarzem praktyk, które będzie można świadomie wybierać odpowiednio do potrzeb.

Kurs on-line: "KIESZONKOWY KURS OSWAJANIA STRESU, CZYLI 8 KROKÓW DO DOBREGO-STANU" Kurs powstał z fascynacji najnowszymi badaniami z zakresu neurobiologii, Porozumieniem bez Przemocy i uważnością. To kurs dla osób, którym zależy, aby:

  • zwiększyć swój Dobro-stan,
  • zmniejszyć napięcie, 
  • zredukować stres w swoim życiu.

Wiemy, że w codziennym zawirowaniu, pośpiechu, gonitwie zadań i ról nie jest łatwo zachować spokój i dbać o swój dobrostan wewnętrzny. Pragniemy dać Ci narzędzie, które pomoże Ci właśnie teraz i zawsze wtedy kiedy będziesz doświadczać stresu. 

Wierzymy, że nie ma co czekać na spokój, na to aż dzieci urosną, czy zmienimy pracę, czy nauczymy się X lub skończymy Y. Jak powiedział Anthony de Mello: "Życie jest czymś, co przydarza się nam w czasie, gdy jesteśmy zajęci planowaniem innych rzeczy”.

through Nonviolent Communication, Neurobiology and Systemic work - Sarah Peyton in Warsaw
3rd – 10th September 2020

Do you love Sarah Peyton’s deep healing work?

Would you love to embody and spread this work – in your family, your professional work and within yourself?

Or are you eager to get into a joyful contact with your body become warm and accepting towards yourself?

"SŁOWO MA ZNACZENIE" - Interaktywny on-line kurs dla rodziców: Porozumienie bez przemocy i Coaching w budowaniu relacji z rodzinie, Moment, w którym rodzi się dziecko, to również chwila, gdy rodzi się rodzic. W pierwszych latach swojego życia mały człowiek stale się czegoś uczy, poznaje świat, swoje otoczenie i stale zdobywa nowe umiejętności: fizyczne, emocjonalne, intelektualne i społeczne. Również dla rodzica jest to czas intensywnej nauki – i on uczy się swojego dziecka. Ale również siebie w nowej roli – uczy się, jak być dobrym i mądrym rodzicem.

Zapisz się na newsletter

Początek strony