Ciesz się życiem

Dążenie do Dobrostanu emocjonalno-mentalnego to świadome praktyki, które sprawiają, że możemy prawdziwie cieszyć się życiem, rozwijać się i realizować swoje cele. Zatroszczmy się o minuty, a miesiące i lata zatroszczą się o siebie

Dzięki praktycznym ćwiczeniom możemy budować "szczęśliwe" obwody w mózgu.
Zaproponowane przez nas praktyki będą wsparciem w budowaniu dobrostanu, niezależnie od okoliczności, po to by czerpać radość z życia. Każda chwila jest niepowtarzalna i wnosi unikalną wartość.

W trakcie kursu poznamy 14 skutecznych ćwiczeń (materiały będą dostępne w formie audio i PDF).

Po jego zakończeniu będziemy dysponować wachlarzem praktyk, które będzie można świadomie wybierać odpowiednio do potrzeb.

Kurs on-line: "KIESZONKOWY KURS OSWAJANIA STRESU, CZYLI 8 KROKÓW DO DOBREGO-STANU" Kurs powstał z fascynacji najnowszymi badaniami z zakresu neurobiologii, Porozumieniem bez Przemocy i uważnością. To kurs dla osób, którym zależy, aby:

  • zwiększyć swój Dobro-stan,
  • zmniejszyć napięcie, 
  • zredukować stres w swoim życiu.

Wiemy, że w codziennym zawirowaniu, pośpiechu, gonitwie zadań i ról nie jest łatwo zachować spokój i dbać o swój dobrostan wewnętrzny. Pragniemy dać Ci narzędzie, które pomoże Ci właśnie teraz i zawsze wtedy kiedy będziesz doświadczać stresu. 

Wierzymy, że nie ma co czekać na spokój, na to aż dzieci urosną, czy zmienimy pracę, czy nauczymy się X lub skończymy Y. Jak powiedział Anthony de Mello: "Życie jest czymś, co przydarza się nam w czasie, gdy jesteśmy zajęci planowaniem innych rzeczy”.

through Nonviolent Communication, neurobiology and 3D-mapping - Sarah Peyton in Warsaw
25th September – 1st October 2017 AND 14th-20th May 2018
  • Are you drawn to understand how and why your family impacts you?
  • Do you dream of supporting others in deep healing and lasting change?
  • And how to transform the legacy of past generations – you own and those of others?
Sarah Peyton has cross-pollinated Family Constellations with Nonviolent Communication and Interpersonal Neurobiology. She will be teaching how to transform deep and complex systemic issues and pave the road to lasting peace and reconciliation.

"SŁOWO MA ZNACZENIE" - Interaktywny on-line kurs dla rodziców: Porozumienie bez przemocy i Coaching w budowaniu relacji z rodzinie, Moment, w którym rodzi się dziecko, to również chwila, gdy rodzi się rodzic. W pierwszych latach swojego życia mały człowiek stale się czegoś uczy, poznaje świat, swoje otoczenie i stale zdobywa nowe umiejętności: fizyczne, emocjonalne, intelektualne i społeczne. Również dla rodzica jest to czas intensywnej nauki – i on uczy się swojego dziecka. Ale również siebie w nowej roli – uczy się, jak być dobrym i mądrym rodzicem.

Początek strony